Yhteystiedot

 

Ilkka Holappa

toimitusjohtaja
tarjouslaskenta
puh. 040 743 0660
ilkka.holappa@ptapalvelut.fi

Johannes Malinen

työnjohtaja
tarjouspyynnöt, urakkalaskenta
puh. 040 670 0356
johannes.malinen@ptapalvelut.fi

Ville Aittamaa

työnjohtaja
puh. 040 674 6789
ville.aittamaa@ptapalvelut.fi

Veli-Matti Manninen

työnjohtaja, Kuopion talousalue
suorat tilaukset
puh. 040 132 7547
veli-matti.manninen@ptapalvelut.fi

Valtteri Aurio

työnjohtaja, Kuopion talousalue
puh. 040 670 0541
valtteri.aurio@ptapalvelut.fi

Tero Malinen

työnjohtaja, kehityskoordinaattori
puh. 040 674 5991
tero.malinen@ptapalvelut.fi

Jarkko Rusanen

ajojärjestelijä
kuorma-auto tilaukset
puh. 040 518 8816
jarkko.rusanen@ptapalvelut.fi

Mikko Maunu

virkavapaalla

Jarno Hämäläinen

rakennusterveysasiantuntija kuntotarkastukset ja -tutkimukset, kosteusmittaukset, energiatodistukset, asbestikartoitukset
puh. 040 151 6252
jarno.hamalainen@ptapalvelut.fi

Aki Leinonen

kartoittaja
kosteusmittaukset, kuntotarkastukset, asbestikartoitukset
puh. 040 151 4105
aki.leinonen@ptapalvelut.fi

Elina Rautiainen

talous- ja hallintopäällikkö
puh. 040 731 1195
elina.rautiainen@ptapalvelut.fi

Mervi Kattelus

toimistosihteeri, Kuopion talousalue
puh. 040 132 9898
mervi.kattelus@ptapalvelut.fi

Laskutusosoite

Yrityksemme suosii verkkolaskutusta.

Verkkolaskuosoite: 003727756959
Operaattoritunnus: 003723609900
Operaattori: Pagero

Paperilaskut osoitteeseen:
PTA Palvelut Oy
OVT 003727756959
PL 908
02066 DOCUSCAN

Muu posti osoitteeseen:
PTA Palvelut Oy
Nuaskatu 9
87400 KAJAANI

Ota yhteyttä niin suunnitellaan työt yhdessä!

    • Puh. 050 3775 100
    • Kuorma-autotyötilaukset 040 518 8816
    • toimisto@ptapalvelut.fi
    • Y-tunnus: 2775695-9

    Nuaskatu 9
    87400 Kajaani

    Varikkokatu 9 B 26
    70620 Kuopio