Yhteystiedot

 

Ilkka Holappa

toimitusjohtaja
tarjouslaskenta
puh. 040 743 0660
ilkka.holappa@ptapalvelut.fi

Hannu Laitinen

työnjohtaja
suorat tilaukset, urakkalaskenta
puh. 040 670 0356
hannu.laitinen@ptapalvelut.fi

Ville Aittamaa

työnjohtaja
puh. 040 674 6789
ville.aittamaa@ptapalvelut.fi

Veli-Matti Manninen

työnjohtaja, Kuopion talousalue
suorat tilaukset
puh. 040 132 7547
veli-matti.manninen@ptapalvelut.fi

Jussi Rimpiläinen

ajojärjestelijä
kuorma-auto tilaukset
puh. 040 518 8816

Elina Rautiainen

toimistosihteeri
toimisto- ja laskutusasiat
puh. 040 731 1195
elina.rautiainen@ptapalvelut.fi

Mikko Maunu

kuntotarkastukset, kosteusmittaukset, energiatodistukset
puh. 044 298 2750
mikko.maunu@ptapalvelut.fi

Jarno Hämäläinen

kuntotarkastukset, kosteusmittaukset, energiatodistukset, asbestikartoitukset
puh. 040 151 6252
jarno.hamalainen@ptapalvelut.fi

Laskutusosoite

Yrityksemme suosii verkkolaskutusta.

Verkkolaskuosoite: 003727756959
Välittäjäntunnus: 003723327487
Operaattori: Apix Messaging Oy

Paperilaskut osoitteeseen:
PTA Palvelut Oy
@ptapalvelut.com@
PL 1000
00781 HELSINKI

Muu posti osoitteeseen:
PTA Palvelut Oy
Nuaskatu 5
87400 KAJAANI

Ota yhteyttä niin suunnitellaan työt yhdessä!

  • Nuaskatu 5, 87400 Kajaani
  • Puh. 050 3775 100
  • Kuorma-autotyötilaukset 040 518 8816
  • toimisto@ptapalvelut.fi
  • Y-tunnus: 2775695-9